Máma na tahu (2014)

2014 Komedie

Originální název: Moms’ Night Out

Režisér: Andrew Erwin, Jon Erwin

Hrají: Sarah Drew, Trace Adkins, Sean Astin, Patricia Heaton, Sammi Hanratty, Harry Shum Jr., Abbie Cobb, Alex Kendrick, Rhoda Griffis, Brett Rice, Kevin Downes, Robert Amaya, Randy McDowell, Kyle Morris, Logan White, Shiloh Nelson, Mary Jon Nelson, Lance E. Nichols

Popis: Allyson a její kamarádky se rozhodnou, že si udělají večer samy pro sebe – zábavný večer plný povídání a dobrého jídla. K tomu potřebují jen spolehlivé manžele, kteří by dokázali pár hodin pohlídat děti. Co by se mohlo pokazit?

Allyson (Sarah Drewová) a její kamarádky se jednoho dne rozhodnou, že si udělají večer jen samy pro sebe – zábavný večer plný příjemné, nevázané konverzace a dobrého jídla, které nebudou muset rychle sníst.K uskutečnění této myšlenky potřebují jen spolehlivé manžele, kteří by se dokázali alespoň na několik hodin postarat o děti. Co by se mohlo pokazit?