online film : Sultan online film cz zdarma

Režie:

Ali Abbas Zafar

Hrají:

Salman Khan, Anushka Sharma, Randeep Hooda, Amit Sadh, Kumud Mishra, Parikshat Sahni, Anant Vidhaat Sharma, Marko Zaror, Ron Smoorenburg, Brahim Achabbakhe, Marrese Crump, Björn Freiberg, Meiyang Chаng, Farrokh Jaffer

Hlavními protagonisty snímku jsou Sultan Ali Khan (Salman Khan) a Aarfa (Anushka Sharma). Sultan se do svojí budoucí ženy zamiluje při prvním setkání, ale bude muset překonat nejednu překážku jak v osobním životě tak ringu… Minutáž atakuje skoro tři hodiny, ale příběhově by se Sultan dal rozdělit na dva samostatné filmy. Zápasů a soubojů není ve filmu možná tolik, protože jde o sportovní romantické drama, ale kvantitu nahrazuje kvalita. V MMA ringu na Sultana čekají soupeři Marrese (Marrese Crump), Tyron (Tyron Woodley) a Marcus (Marko Zaror). Ron Smoorenburg má ve filmu pouze malé cameo, lze ho na moment zahlédnout ve scéně, kdy novináři fotí osm nastoupených zápasníků. Akční režii & bojovou choreografii MMA zápasů dělal Larnell Stovall, který bude nejspíše známý svojí prací na filmu Undisputed 3: Redemption (2010) / Neporazitelný 3: Vykoupení, kde dělal bojovou choreografii a koordinátora kaskadérů(Koment).
Zdroj: csfd.cz

film online: Sultan online film cz zdarma