Ošetřovatel (2011)

2011 Komedie, Rodinné, Romantický

Originální název: Zookeeper

Režisér: Frank Coraci

Hrají: Kevin James, Adam Sandler, Sylvester Stallone, Jon Favreau, Rosario Dawson, Ken Jeong, Leslie Bibb, Donnie Wahlberg, Faizon Love, Judd Apatow, Cher, Thomas Gottschalk, Joe Rogan, Billy Silvia, Americo Presciutti…

Popis: Zvířata ve Franklin Park Zoo zbožňují svého laskavého ošetřovatele Griffina Keyese (Kevin James). Griffin, kterému je příjemněji ve společnosti lva než ve společnosti ženy, usoudí, že jedinou jeho možností, jak najít dívku svých snů, je odejít ze zoo a najít si zajímavější práci. Zvířata se v záchvatu paniky rozhodnou porušit svá prastará pravidla mlčení a odhalí své největší tajemství: umí mluvit! Aby Griffina přiměla zůstat, rozhodnou se mu udělit lekce seznamování a dvoření – ve zvířecím stylu.