film Osm statečných cz online

2006 – Dobrodružný / Drama / Rodinný / Romantický

Dabing : Cz dabing

Hrají:

Paul Walker, Bruce Greenwood, Moon Bloodgood, Jason Biggs, Panou, August Schellenberg, Wendy Crewson, Dexter Bell, Garry Chalk, Brenda Campbell, Gerard Plunkett, Duncan Fraser, Michael Adamthwaite, Dan Ziskie, Malcolm Stewart, Daniel Bacon, Connor Christopher Levins

Prudká sněhová bouře a nouzový stav donutí členy vědecké expedice společně s osmi tažnými psy opustit Antarktidu. Aby přečkali nejkrutější zimu na zemi, musí profesionální průvodce Jerry nakonec zanechat své milované čtyřnohé přátele v ledové divočině s příslibem, že se pro ně co nejdříve vrátí. Akční dobrodružství o cestě psů a člověka vedoucí ke shledání vydělalo loni v amerických kinech 81 milionů dolarů, což znamenalo 27.místo v žebříčku výnosů. Osm statečných tím předstihlo mimo jiné i filmový hit Eragon. Film 8 statečných online s cz dabingem zdarma .
Zdroj:csfd.cz

film Osm statečných cz